Kuidas kosmeetika- ja ilutooted mõjutavad meie tervist ning keskkonda?

Loading Map....

  21.01.2023

  12:00 - 13:00

  Nurmenuku raamatukogu


21. jaanuaril kell 12.00 esineb Nurmenuku raamatukogus (Ehitajate tee 109A/2) veganjumestaja Birgit Von Org. Meigikunstnik räägib, kuidas kosmeetika- ja ilutooted mõjutavad meie tervist ning keskkonda ning annab soovitusi, kuidas valida vähem ohtlikke aineid sisaldavaid kosmeetikatooteid. Üritusest toimub ka otseülekanne Facebooki vahendusel.

Ürituse leiad Facebookist siit.

 

Tallinn Euroopa rohelise pealinna 2023 avamise raames toimuvad linnarahvale 21. jaanuaril üle terve linna raamatukogudes koolitused ja töötoad. Tallinna Keskraamatukogu peamajas, Nurmenuku, Laagna, Kännukuke, Pirita haruraamatukogudes käsitletakse teemasid alates digiprügi koristamisest, mahekosmeetika valmistamisest ja taaskasutusest ning isetegemisest kuni maitse- ja toataimede kasvatamise ja hooldamise ning linnaaianduse ja seemnepaberite tegemise töötoani välja.

Tallinna linn kannab 2023. aastal Euroopa rohelise pealinna tiitlit ja soovib panna keskkonnateemadel kaasa mõtlema ka kõiki linnakodanikke. Jätkusuutlik mõtteviis tõstab meie kõigi elukvaliteeti. Soovime näidata, kuidas linn areneb ja kohaneb maailmas toimuvate muudatustega ning aitab linnaelanikel paremini mõista, miks on vaja hoida elukeskkonda ning kuidas nad saavad ise paremini panustada keskkonnahoidu.

Üritused samas asukohas

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.