Kinkeraamat “Pisike puu”

 

„Pisike puu“ on Kultuuriministeeriumi tellimusel valminud lasteraamat, mis on Eesti riigi kingitus kõigile Eestis sündinud ja raamatu nimega Pisike puu esikaassündivatele lastele. Raamatu andis välja Eesti Lastekirjanduse Keskus. 

Raamatu pealkiri “Pisike puu” tuleneb Ott Arderi samanimelisest luuletusest. “Esivanemate lood ja laulud” on koostanud Jaanika Palm ja Ülle Väljataga. Raamatu on illustreerinud Anu Kalm, kes oma illustratsioonides on kasutanud rohkelt rahvalikke kujundeid ning igale ajaperioodile vastava eriilme andnud. Raamatu kinkimise eesmärgiks on väärtustada meie kodumaist lastekirjandust ning aidata kaasa laste lugemisharjumuse kujundamisele juba varases eas.

Tallinlased saavad kinkeraamatu kätte Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondadest, haruraamatukogudest ja raamatukogubussist. Soovi korral kontaktivabalt, selleks tuleb eelnevalt võtta ühendust lähima raamatukoguga ja leppida täpsemalt kokku, kuidas üleandmine toimub. Raamatukogude asukohad, lahtiolekuajad ja kontaktid leiab meie veebilehelt.

Ootame väikelapsi ja nende vanemaid meie raamatukogudes toimuvatesse väikelaste raamatukogutundidesse, et lapsi juba varakult raamatute ja lugemise keskele tuua. Lapsevanemad, kes ei ole veel raamatul järel käinud, saavad sealt ka lasteraamatu “Pisike puu”.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.