Kinkeraamat “Pisike puu”

 

„Pisike puu“ on Kultuuriministeeriumi tellimusel valminud lasteraamat, mis on Eesti riigi kingitus kõigile Eestis sündinud ja sündivatele lastele. Raamatus on 50 luuletust-juttu nii meie klassikast kui ka uuemast lastekirjandusest. Raamatu koostas ja andis välja Eesti Lastekirjanduse Keskus. 

Raamatu pealkiri “Pisike puu” tuleneb Ott Arderi samanimelisest luuletusest. Raamatu illustreeris Anne Linnamägi. Raamatu kinkimise eesmärgiks on väärtustada meie kodumaist lastekirjandust ning aidata kaasa laste lugemisharjumuse kujundamisele juba varases eas.

Tallinlased saavad kinkeraamatu kätte Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondadest, haruraamatukogudest ja raamatukogubussist. Soovi korral kontaktivabalt, selleks tuleb eelnevalt võtta ühendust lähima raamatukoguga ja leppida täpsemalt kokku, kuidas üleandmine toimub. Raamatukogude asukohad, lahtiolekuajad ja kontaktid leiab meie veebilehelt.

Ootame väikelapsi ja nende vanemaid meie raamatukogudes toimuvatesse väikelaste raamatukogutundidesse, et lapsi juba varakult raamatute ja lugemise keskele tuua. Lapsevanemad, kes ei ole veel raamatul järel käinud, saavad sealt ka lasteraamatu “Pisike puu”.


This site is registered on wpml.org as a development site.