Raamatukastid lasteaedadele

Mesilane Miti tantsimas

Tallinna munitsipaallasteaiad on oodatud kasutama rändkoguteenust „Mesilane Miti” raamatutaru lasteaias, mille raames raamatukogu komplekteerib ja saadab lasteaiarühmadele regulaarselt raamatukaste.

Raamatukastid sisaldavad vastavalt raamatukogu võimalustele ja lasteaia soovidele eakohast ilu- ja teadmiskirjandust, pildi- ja pappraamatuid. Vähesel määral võib kastides olla ka perioodikat, heli- ja videosalvestisi. Üldjuhul jäävad kastid lasteaeda kaheks kuuks, seejärel tuleb raamatukogutöötaja neile järele ja toob uue sisuga kastid. Teenuse korraldamisegaraamatutega täidetud kastid seotud kulud kannab raamatukogu. Teavikute rikkumise korral lasteaialt hüvitist ei nõuta.

Munitsipaallasteaedadel on võimalik laenata ka esemeid (näiteks spordivahendeid ja muusikainstrumente) – selleks tuleb lasteaia esindusõiguslikul või volitatud isikul tulla raamatukogu sellesse teenindusosakonda või haruraamatukokku, kus ese asub. Laenuperiood on 63 päeva tagastustähtaja pikendamise võimaluseta.

Palume tutvuda lasteaiale rändkoguteenuse kasutamise tingimustega (kehtivad alates 30.08.2019). Lepingu sõlmimise soovist palume teavitada lähimat teenindusosakonda või haruraamatukogu.

Eralasteaedadel palume tutvuda rändkoguteenuse osutamise tingimustega teistele asutustele.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.