Pakume laenamiseks uut valikut spordivahendeid

spordivahendid riiulitelTallinna Keskraamatukogu mitmetest haruraamatukogudest saab tasuta laenata spordi- ja liikumisvahendeid. Valikus on näiteks tõukerattad, rulad, kiivrid, palju erinevaid palle, hantlid, joogamatid ja -plokid, käimiskepid ja suur hulk õuemänge (petank, indiaca, kroket, mölkky jt). Liikumisaasta puhul on äsja lisandunud palju uusi vahendeid, näiteks vererõhu- ja pulsimõõdikud ning vedrukepid. Samuti on Laagna ja Kännukuke raamatukogu kõrval olevatesse kogukonnaaedadesse paigaldatud uued male- ja lauatenniselauad.

Kaie Holm, Tallinna Keskraamatukogu direktor: „Spordivahendite laenutamisega soovime toetada inimeste liikumisharjumusi ja harrastusspordiga tegelemist. Kutsume üles liikumisaastal erinevaid spordivahendeid katsetama ja leidma oma lemmikuid. Kindlasti tasub tutvuda ka meie õuemängude valikuga, et muuta suvised peod või nädalavahetused perega lõbusamaks ja huvitavamaks.“

Täieliku nimekirja laenutatavatest spordivahenditest ja raamatukogude asukohtadest leiab Tallinna Keskraamatukogu veebilehelt.

 

21.06.2023

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.