Männiku raamatukogu

Avatud

T, K, R 11−18

N 12−19

L 10−17

Kontakt

Pihlaka 12

Tel 655 9718

manniku@nulltln.lib.ee

Asukoht kaardil

Facebook

29.01 suletud korrastuspäevaks.

Ühistransport

Asume Nõmme Sotsiaalmaja IV korrusel, kuhu pääseb ka liftiga. Lähimad bussipeatused on Kraavi 33 liin ja Pihlaka 5 ja 32 liin. Ühistranspordi sõiduplaane on võimalik vaadata www.peatus.ee.

Parkimine

Autoga tulija saab tasuta parkida Nõmme sotsiaalmaja hoovi raamatukokku viiva välisukse juurde. Hoovi värav on avatud T-R kuni kella 16-ni. Muul ajal on võimalik tasuta parkida Pihlaka või Võidu tänavale.

Tasuta

Akupank ROMOSS sailing 3 – Lugejatel on võimalik kohalkasutuseks laenata akupanka ROMOSS sailing 3, mille abil saab laadida mobiiltelefonide, tahvelarvutite, MP3-mängijate ja muude digiseadmete akusid (rohkem infot rubriigis arvutid ja internet).

Ekskursioonid ja raamatukogutunnid – Ekskursioon raamatukogus. Täpsem sisu ja aeg kokkuleppel raamatukoguhoidjaga. Ekskursioone võib kokku sobitada temaatilise raamatukogutunniga (uudiskirjandus, kalendritähtpäevad jmt).

Individuaalkoolitused – arvuti algõpe, e-teenused, ID-kaardi kasutamine, internet ja infoallikad, kontoritarkvara õppeprogrammid, raamatukogu veebileht, tahvelarvutite ja nutitelefonide kasutamise algõpe, tööotsijale. Toimumisaeg kokkuleppel raamatukoguhoidjaga. Koolitused toimuvad eesti keeles.

Internet ja wifi – Raamatukogus on kaks töökohta infootsinguks internetist.  WiFi on olemas kõikides osakondades ja kõigis haruraamatukogudes (rohkem infot siin).

Järjekorraraamatu kättesaamise teade e-postile – Lugejal on võimalik panna end raamatukogus leiduvate teavikute (v.a perioodika) ootejärjekorda. Saabunud teavikuid hoiame raamatukogus kaks päeva. Kui lugeja kahe päeva jooksul teavikutele järgi ei tule, järjekord tühistatakse.

Lauamängud – Raamatukogus on kohapeal kasutamiseks mitmeid lauamänge – sobiliku leiavad nii väikesed kui ka suured mänguhuvilised! Rohkem infot lastelehel.

Ringid ja klubid

Skaneerimine – Ühe internetiarvuti juures on skanner, mida lugejad võivad kasutada iseseisvalt tasuta või töötaja abiga tasu eest (0.20€ / lehekülg).


Tasulised

Koopiad ja printimine (ainult must-valge)

 Tekst, ühepoolne, A4  0,10 € / lehekülg
 Tekst, kahepoolne, A4  0,20 € / leht
 Tekst, ühepoolne, A3  0,20 € / lehekülg
 Tekst, kahepoolne, A3  0,40 € / leht
 Pilt, ühepoolne, A4  0,40 € / lehekülg
 Pilt, kahepoolne, A4  0,80 € / leht
 Pilt, ühepoolne, A3  0,80 € / lehekülg
 Pilt, kahepoolne, A3  1,60 € / leht

Raamatumüük – Müügil on ilu-, teadmis- ja lastekirjandus ning luule, mida on raamatukogus suures
eksemplaarsuses või millest on välja antud uusi trükke ning mis on välja antud rohkem kui 5 aastat tagasi. Raamatute hinnad alates 0,15 €.

Kilekott – 0,20 €
Riidest kott – 2 €
Pastakas – 0,80 €
Kilekaaned, A4, L-tasku – 0,10 €
Kilekaaned, A4, U-tasku – 0,10 €
Dokumendikaaned (kummiga suletavad) – 1 €

Ratastooliga külastajatel sissepääs raamatukokku pansionaadi peaukse ees oleva kaldtee kaudu teisipäeval, kolmapäeval, reedel kl 11.00 – 16,00, neljapäeval kl 12.00 – 16.00.  Ukse avamiseks palume helistada telefonil 655 9718.

  • Raamatuväljapanek “Raamatuga kevadesse”
  • Raamatuväljapanek “Jõuluaeg”
  • Raamatuväljapanek lastele “Sõidukid”
  • Raamatuväljapanek lastele “Toredad talvelood”
  • Raamatuväljapanek lastele “Jaanus Vaiksoo 55”

 

Töötajad

kõrgharidus

raamatukogundus ja bibliograafia

Kersti Jürimaa

haruraamatukogu juhataja

manniku@nulltln.lib.ee

Telefon 655 9718

kõrgharidus

moekunst

Hele Tunnel

raamatukoguhoidja

manniku@nulltln.lib.ee

Telefon 655 9718

Kaart

This site is registered on wpml.org as a development site.