Uudistesaal

Avatud

E–R 10–18

L 10–17

P suletud

Kontakt

Estonia pst 8

Tel 683 0908

ls@nulltln.lib.ee

ümmargune laud seinale kinnitatud televiisori ees ja taamal on ajakirjade riiul ning lauad ajalehelugejatele või oma arvutiga töötajatele

Eestikeelse kirjanduse osakonna uudistesaal asub raamatukogu peahoone keldrikorrusel, sissepääs Inglise Kolledži poolsest külguksest.

Uudistesaali trepikoja seintel on näitus, mis tutvustab Estonia pst 8 hoone ajalugu.

Lehelugejate kasutuses on tugitoolid ja istekohad laua taga. Tugitoolides istudes saab jälgida Eesti Rahvusringhäälingu uudistesaateid.

Saalis on WiFi ühendus, kaks internetiühendusega arvutitöökohta ja võimalus laadida isiklikke süle- ja tahvliarvuteid ning muid nutiseadmeid.

Uudistesaalis saab lugeda jooksval aastal ilmunud eestikeelseid ajalehti (üle 40). Saalis on lugemiseks kõik suuremad päeva- ja nädalalehed, näiteks Eesti Ekspress, Eesti Päevaleht, Maaleht, Postimees, Äripäev, Õhtuleht. Maakondlike lehtede valikus on Põhjarannik, Pärnu Postimees, Meie Maa, Tallinna Linnaleht, Hiiu Leht, Eesti Kirik ja palju muud. Lisaks on uudistesaalis kättesaadavad venekeelsed ajalehed MK Estonia, Delovõje Vedomosti. Vt uudistesaali tellitud nimetusi.

Uudistesaali saab külastada Tallinna Keskraamatukogu lugejaks registreerumata, kui peetakse kinni meie sisekorra eeskirjast. Lugejaarvutite kasutamiseks peab olema registreeritud lugeja.

 

Raamatumüük

Uudistesaalis toimub eestikeelse kirjanduse osakonna liigses eksemplaarsuses olevate raamatute müük.

Kaart

This site is registered on wpml.org as a development site.