Täiskasvanud õppija nädal raamatukogus

plakat12. – 23. oktoober toimub traditsiooniline täiskasvanud õppija nädal (TÕN), mida koordineerib ETKA Andras koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga. TÕNi raames toimub üle Eesti arvukalt täiskasvanuharidust väärtustavaid ja õppimisvõimalusi tutvustavaid tegevusi.

Tallinna Keskraamatukogu kavast leiavad huvilised koolitusi, keelekohvikuid ja –ringe jpm põnevat, et täiendada oma teadmisi, suhelda ja saada uusi tutvusi.

Osavõtt on tasuta, aga üritustele tuleks eelregisteerida.

 

Tallinna Keskraamatukogu peamajas (Estonia pst 8)

13.10 kell 11 – Seeniorite hommik: virtuaalne jalutuskäik ühes maakonnas. Räägime Lääne-Viru maakonnast, tutvustame eri paiku ning osalejad saavad rääkida oma kogemusi ja mälestusi. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil eo@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0920.

13.10 kell 18 ja 20.10 kell 18 – Eesti keele kohvik. Harjutame eesti kõnekeelt vabas keskkonnas arutledes igapäevaelu puudutavatel teemadel. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil eo@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0920.

13.10 kell 15, 18.10 kell 13 ja 20.10 kell 15 – Arvuti algõppe individuaalkoolitus. Õpime kasutama arvutit ja teostama otsinguid Internetis. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil ls@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0917.

13.10 kell 16, 18.10 kell 14 ja 20.10 kell 16 – Nutiseadme algõppe individuaalkoolitus. Koolitusel saame nutiseadme kasutamise algteadmised vastavalt õppija soovile. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil ls@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0917.

15.10 kell 11.00-12.30 – Videotöötlus Windows videoreaktoriga. Windows videoredaktori koolitusel õpime kuidas videoid ja pilte omavahel kombineerida, kuidas lisada videole tiitreid, teksti, lihtsaid efekte ja muusikat. Jagame ka nõuandeid ja nippe, kuidas video meeldivalt üles ehitada. Koolitusele ootame algajaid, keda huvitab, kuidas lihtsa ja tasuta tarkvaraga videoid monteerida. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil ls@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0917.

18.10 kell 18 – Hispaania keele kohvik. Harjutame hispaania keelt ja vestleme põnevatel teemadel. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil eo@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0920.

 

Võõrkeelse kirjanduse osakond (Liivalaia 40)

12.10 kell 17.30 – Eesti keele kohvik. Harjutame eesti kõnekeelt mugavas ja sõbralikus õhkkonnas. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil vo@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0960.

17.10 kell 17.30 – Prantsuse keele klubi. Harjutame prantsuse kõnekeelt mugavas ja sõbralikus õhkkonnas. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil vko@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0961.

19.10 kell 17.30 – Vene keele kohvik. Harjutame vene kõnekeelt mugavas ja sõbralikus õhkkonnas. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil vo@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0960.

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad nutiseadme algõppe individuaalkoolitused. Koolitusel saame nutiseadme kasutamise algteadmised vastavalt õppija soovile. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil vo@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0960.

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad ekataloog ESTER individuaalsed kasutamiskoolitused. Õpime, kuidas leida endale vajalik raamat e-kataloogist ESTER, kuidas otsida kataloogist saadud kohaviida järgi raamatut raamatukogus ning kuidas pikendada laenutatud raamatute tagastustähtaegasid iseteeninduses. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil vo@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0960.

 

Kadrioru raamatukogu (Koidula 12a)

12.10 kell 12 – Patsiendiportaali individuaalkoolitus. Koolitusel tutvume Patsiendiportaali erinevate võimalustega. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil kadrioru@nulltln.lib.ee või telefonil 601 3420.

13.10 kell 12 – Muuseumipiletite laenutusteenus. Muuseumipiletite laenutusteenuse tutvustus ja leidumus ESTER kataloogis. Muuseumide veebilehed, mida saab piletiga külastada. Koolitus on eelregistreerimisega e-postil kadrioru@nulltln.lib.ee või telefonil 601 3420.

14.10 kell 12 – Facebooki algõppe individuaalkoolitus. Individuaalsel Facebook algõppe koolitusel saadakse teadmisi konto loomise, kontaktide leidmise, sõnumite saatmise, meeldivate lehekülgede leidmise kohta. Koolitus on eelregistreerimisega e-postil kadrioru@nulltln.lib.ee või telefonil 601 3420.

 

Kalamaja raamatukogu (Kotzebue 9)

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad e-raamatukogude individuaalkoolitused. Tutvume e-raamatukogudega ELLU ja OverDrive – kasutajaks saamine, sobiva kirjanduse otsimine jms. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil kalamaja@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0970.

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad ekataloog ESTER individuaalsed kasutamiskoolitused. Õpime, kuidas leida endale vajalik raamat e-kataloogist ESTER, kuidas otsida kataloogist saadud kohaviida järgi raamatut raamatukogus ning kuidas pikendada laenutatud raamatute tagastustähtaegasid iseteeninduses. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil kalamaja@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0960.

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad koolitused Retk Eesti Muuseumide Veebiväravavasse ja Eesti rahvarõivad veebilehele“. Tutvume veebilehega Eesti rahvarõivad ning piilume sealhulgas muis.ee digilaekasse. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil kalamaja@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0970.

 

Kännukuke raamatukogu (E. Vilde tee 72)

12.10 kell 18 ja 19.10 kell 18 – Malering. Algajatele ja kogenud malehuvilistele toimub Tatjana Fomina juhendamisel malering. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil kannukuke@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0951.

20.10 kell 12 – Seeniorite nutitund. Individuaalsel või koos kaaslastega koolitusel saab omandada arvuti- ja interneti kasutamise algtõdesid lähtudes osalejate huvidest. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil kannukuke@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0951.

22.10 kell 15 – Eesti keele kohvik. Harjutame koos eesti keelt ja vestleme põnevatel teemadel. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil kannukuke@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0951.

 

Männi raamatukogu (Ehitajate tee 48)

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad arvuti algõppe individuaalkoolitused. Koolitusel omandame algteadmised arvuti kasutamisest ja tutvume internetiga. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil manni@nulltln.lib.ee või telefonil 653 2556.

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad ekataloog ESTER individuaalsed kasutamiskoolitused. Õpime, kuidas leida endale vajalik raamat e-kataloogist ESTER, kuidas otsida kataloogist saadud kohaviida järgi raamatut raamatukogus ning kuidas pikendada laenutatud raamatute tagastustähtaegasid iseteeninduses. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil manni@nulltln.lib.ee või telefonil 653 2556.

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad e-raamatukogude individuaalkoolitused. Tutvume e-raamatukogudega ELLU ja OverDrive – kasutajaks saamine, sobiva kirjanduse otsimine jms. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil manni@nulltln.lib.ee või telefonil 653 2556.

 

Männiku raamatukogu (Pihlaka 12)

21.10 kell 11 – Eesti keele kohvik. Harjutame eesti kõnekeelt, räägime õppimisest, õpetamisest ja hiljuti omandatud uutest oskustest – autojuhtimine, hoidiste valmistamine, käsitöö, aiandus jt. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil manniku@nulltln.lib.ee või telefonil 655 9718.

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad arvuti algõppe individuaalkoolitused. Koolitusel omandame algteadmised arvuti kasutamisest ja tutvume internetiga. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil manniku@nulltln.lib.ee või telefonil 655 9718.

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad ekataloog ESTER individuaalsed kasutamiskoolitused. Õpime, kuidas leida endale vajalik raamat e-kataloogist ESTER, kuidas otsida kataloogist saadud kohaviida järgi raamatut raamatukogus ning kuidas pikendada laenutatud raamatute tagastustähtaegasid iseteeninduses. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil manniku@nulltln.lib.ee või telefonil 655 9718.

 

Nurmenuku raamatukogu (Ehitajate tee 109a)

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad arvuti algõppe individuaalkoolitused. Koolitusel omandame algteadmised arvuti kasutamisest ja tutvume internetiga. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil nurmenuku@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0980.

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad e-raamatukogude individuaalkoolitused. Tutvume e-raamatukogudega ELLU ja OverDrive – kasutajaks saamine, sobiva kirjanduse otsimine jms. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil nurmenuku@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0980.

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad Facebooki algõppe individuaalkoolitus. Tutvume Facebookiga – konto tegemine, sõprade leidmine jms. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil nurmenuku@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0980.

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad eesti keele kohvikud. Harjutame eesti kõnekeelt vabas ja mängulises õhkkonnas. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil nurmenuku@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0980.

 

Nõmme raamatukogu (Raudtee 68)

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad e-raamatukogude individuaalkoolitused. Tutvume e-raamatukogudega ELLU ja OverDrive – kasutajaks saamine, sobiva kirjanduse otsimine jms. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil nomme@nulltln.lib.ee või telefonil 672 3858 .

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad arvuti algõppe individuaalkoolitused. Koolitusel omandame algteadmised arvuti kasutamisest ja tutvume internetiga. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil nomme@nulltln.lib.ee või telefonil 672 3858 .

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad ekataloog ESTER individuaalsed kasutamiskoolitused. Õpime, kuidas leida endale vajalik raamat e-kataloogist ESTER, kuidas otsida kataloogist saadud kohaviida järgi raamatut raamatukogus ning kuidas pikendada laenutatud raamatute tagastustähtaegasid iseteeninduses. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil nomme@nulltln.lib.ee või telefonil 672 3858 .

 

Pirita raamatukogu (Metsavahi tee 19)

15.10 kell 11 ja 22.10 kell 11 – Eesti keele kohvik. Harjutame eesti kõnekeelt vabas ja mängulises õhkkonnas. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil pirita@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0955.

19.10 kell 17.30 – Kudumisring. Õpime kuduma ja erinevaid kudumisnippe. Kudumisring on eelregistreerimisega e-postil pirita@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0955.

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad arvuti algõppe individuaalkoolitused. Koolitusel omandame algteadmised arvuti kasutamisest ja tutvume internetiga. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil pirita@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0955.

 

Sõle raamatukogu (Sõle 47b)

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad e-raamatukogude individuaalkoolitused. Tutvume e-raamatukogudega ELLU ja OverDrive – kasutajaks saamine, sobiva kirjanduse otsimine jms. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil sole@nulltln.lib.ee või telefonil 601 9153.

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad arvuti algõppe individuaalkoolitused. Koolitusel omandame algteadmised arvuti kasutamisest ja tutvume internetiga. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil sole@nulltln.lib.ee või telefonil 601 9153.

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad ekataloog ESTER individuaalsed kasutamiskoolitused. Õpime, kuidas leida endale vajalik raamat e-kataloogist ESTER, kuidas otsida kataloogist saadud kohaviida järgi raamatut raamatukogus ning kuidas pikendada laenutatud raamatute tagastustähtaegasid iseteeninduses. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil sole@nulltln.lib.ee või telefonil 601 9153.

 

Sääse raamatukogu (Sõpruse pst 186)

12.10 kell 11 – Seeniorite kultuurihommik „Õpime mõnuga“. Arutleme seeniorina õppimise teemadel. Tutvustame õppimisega seotud teadmiskirjandust ja õpime mõne kasuliku uue digiampsu. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil saase@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0990.

14.10 kell 14.40 ja 21.20 kell 14.30 – Arvuti algõppe individuaalkoolitus. Omandame algteadmised arvuti kasutamisest ja tutvume internetiga. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil saase@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0990.

 

Torupilli raamatukogu (Gonsiori 36)

14.10 kell 16 ja 21.10 kell 16 – Patsiendiportaali individuaalkoolitus. Tutvume Patsiendiportaali erinevate võimalustega. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil torupilli@nulltln.lib.ee või telefonil 600 9113.

 

Väike-Õismäe raamatukogu (Õismäe tee 115a)

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad arvuti algõppe individuaalkoolitused. Koolitusel omandame algteadmised arvuti kasutamisest ja tutvume internetiga. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil oismae@nulltln.lib.ee või telefonil 674 0933.

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad e-raamatukogude individuaalkoolitused. Tutvume e-raamatukogudega ELLU ja OverDrive – kasutajaks saamine, sobiva kirjanduse otsimine jms. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil oismae@nulltln.lib.ee või telefonil 674 0933.

Raamatukogu lahtiolekuaegadel kokkuleppel raamatukoguhoidjaga toimuvad Facebooki algõppe individuaalkoolitus. Tutvume Facebookiga – konto tegemine, sõprade leidmine jms. Lisainfo ja eelregistreerimine e-postil oismae@nulltln.lib.ee või telefonil 674 0933.

 

29.09.2022

This site is registered on wpml.org as a development site.