Ruumide üürimine

Täpsem info ja tellimuste esitamine: majandus@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0905

Üüripinna kasutamise tingimused

Tasuliste teenuste hinnakiri

Ruume saab üürida ainult raamatukogu lahtiolekuaegadel. Ruumi pääseb sisse 15 minutit enne kokkulepitud aja algust. Ruum tuleb vabastada kokkulepitud ajal, keelatud on jääda ruumi peale raamatukogu sulgemist.


Keskraamatukogu (Estonia pst 8) suur saalsuur saal estonia pst 8

Saal (esimesel korrusel, 75 m2) mahutab olenevalt mööbli paigutusest kuni 65 (teatristiil) või 25 (lauad) inimest. Saalis on WiFi leviala. Võimalik on kasutada kahte siselippu (Eesti ja Tallinna) ning jalga nende jaoks. Saalis saab nautida Märt Bormeistri maali “Vaade Toompealt” ja Tallinna Kunstikogusse kuuluvaid Andres Tali digitaaltrükis graafilisi lehti sarjast “Romeo ja Julia.” Saalis on ka klaver, mida võib ürituse läbiviimisel kasutada.

Vajadusel on võimalik kasutada dataprojektorit, sülearvutit, kõlareid, mikrofone, pabertahvlit.

Toitlustamist aitab teil korraldada Hr Mauruse Pubi (Ailender Group OÜ, www.maurus.ee), tellimine tel 564 645 18.


Keskraamatukogu (Estonia pst 8) rühmaruum rühmaruum muusikaosakonnas

Rühmaruum (19 m²) mahutab kuni 10 inimest. Ruumis on lauad ja toolid. Saab kasutada suurt ekraani, mida on HDMI-juhtmega võimalik ühendada sülearvutiga.

 

 


ümmargused lauad ja plastikust toolid

Võõrkeelse kirjanduse osakonna (Liivalaia 40) saal

Ürituste saal (85 m2) on eraldi sissepääsuga, mis asub osakonna peauksest umbes 15 m Juhkentali tänava poole. Saal mahutab olenevalt mööbli paigutusest kuni 50 (teatristiil) või kuni 25 (ümmargused lauad) inimest. Saalis on WiFi leviala. Võimalik on kasutada kööginurka. Saali juurde kuulub ka eraldi tualettruum. Võimalik kasutada vahemikus E-R kell 9.00-18.30 ja L kell 9.00-16.30.

Vajaduse on võimalik kasutada dataprojektorit, sülearvutit, mikrofone, kõlareid, pabertahvlit.


Võõrkeelse kirjanduse osakonna (Liivalaia 40) saal koos koolitusklassiga

Ürituste saal (85 m²) on eraldi sissepääsuga, mis asub osakonna peauksest umbes 15 m Juhkentali tänava poole. Saal mahutab olenevalt mööbli paigutusest kuni 50 (teatristiil) või kuni 25 (ümmargused lauad) inimest. Saali juurde kuulub ka eraldi tualettruum.

Koolitusklass (37,7 m²) ürituste saali kõrval mahutab kuni 25 inimest, kasutamiseks on 25 kokkupandavat klapptooli ja 6 kokkupandavat lauda. Nii saalis kui koolitusklassis on WiFi leviala. Võimalik on kasutada kööginurka. Võimalik kasutada vahemikus E-R kell 9.00-18.30 ja L kell 9.00-16.30.

Vajadusel on võimalik kasutada dataprojektorit, sülearvutit, mikrofone, kõlareid, pabertahvlit.


Võõrkeelse kirjanduse osakonna (Liivalaia 40) loovuse tubalauad, toolid ja pabertahvel

Loovuse tuba (41 m2) mahutab kuni 25 inimest (teatristiil), kasutamiseks on 25 kokkupandavat klapptooli ja 6 lauda. Loovuse toas on WiFi leviala.

Vajadusel on võimalik kasutada dataprojektorit, ekraani, sülearvutit, mikrofone, kõlareid, pabertahvlit.


lauad ja toolidKalamaja raamatukogu (Kotzebue 9) koolitusklass

Koolitusklass (23 m2) mahutab kuni 10 inimest (lauad). Koolitusklassi üks sein on kasutatav tahvlina. Koolitusklassis on WiFi leviala. Võimalik kasutada 75 tollist Neo QLED Samsungi televiisorit uudiste, päevakajaliste saadete vaatamiseks ning arvuti pildi suurel ekraani kuvamiseks.

Vajadusel on võimalik kasutada sülearvutit ning suuremat lisaekraani koos klaviatuuri ja arvutihiirega.


Kännukuke raamatukogu (E. Vilde tee 72) saalkööginurk ja saal

Saal (esimesel korrusel, 82 m2) on eraldi sissekäiguga ning mahutab kuni 50 (teatristiil) või 26 (lauad) inimest.

Võimalus on kasutada kööginurka (sh veekeetjat, kohvimasinat ja nõusid 30le inimesele). Täieliku nimekirja kööginurgas olevatest asjadest leiab SIIT.

Seminariruumis on WiFi leviala. Vajadusel on võimalik kasutada dataprojektorit, sülearvutit ja pabertahvlit.


Kännukuke raamatukogu (E. Vilde tee 72) rühmaruum

Rühmaruum mahutab kuni 10 inimest. Ruumis on 4 lauda ja 10 tooli, tasuta WiFi ja konverentsitehnika, mis võimaldab kuvada arvuti pilti suurel ekraanil ning teha mugavalt konverentskõnesid.

Vajadusel on võimalik kasutada sülearvutit ja pabertahvlit.


Laagna raamatukogu (Võru 11) rühmaruumKaks pilti rühmaruumist: kaheksa väikest lauda tooliga, paigutatud nagu klassiruumis. Ühes seinas on suur ekraan, mille kõrvale seina äärde on laotud ümmargused istepadjad, vastasseinas suured trellitatud aknad. Ühte külgseina täidab raamaturiiul.

Pakume lugejatele võimalust kasutada meie rühmaruumi õppimiseks või töötamiseks. Ruumis on lauad-toolid, istumistumbad, tasuta WiFi. Olemas HDMI kaabel. Võimalik kasutada sülearvutit, lisaekraani koos klaviatuuri ja arvutihiirega ning 75-tollist Neo QLED Samsungi televiisorit uudiste, päevakajaliste saadete vaatamiseks ning arvuti pildi suurel ekraani kuvamiseks.

Rühmaruumi on võimalik kasutada T, K, R 11.00-17.50, N 12.00-18.50, L 10.00-16.50.

Kasutamiseks tuleb broneerida aeg kas Laagna raamatukogus, e-posti teel laagna@nulltln.lib.ee või helistades telefoninumbril 635 0020.

Vajalik on esitada Tallinna Keskraamatukogu lugejakaart. Lugejakaardi esitamisega kinnitab kasutaja, et on teadlik rühmaruumi kasutaja vastutusest.

Soovi korral võib rühmaruumi üürida ka tasuliste koolituste, ürituste või avalike ürituste korraldamiseks, tutvu hinnakirjaga.


Paepealse raamatukogu (P. Pinna 8) koolitusklasssaal laudade ja toolidega

Koolitusklass (40 m2) mahutab 20 inimest. Koolitusklassis on WiFi leviala.

Võimalik kasutada sülearvutit, lisaekraani koos klaviatuuri ja arvutihiirega ning suurt televiisorit uudiste, päevakajaliste saadete vaatamiseks ja arvuti pildi suurel ekraanil kuvamiseks.

 


suurte akendega tuba laudade ja toolidega

Pelguranna raamatukogu (Kangru 13) koolitusklass

Koolitusklass (esimesel korrusel, 28 m2) mahutab kuni 12 inimest + juhendaja (lauad). Koolitusklassis on ekraan, kraanikausid. Koolitusklassis on WiFi leviala.

 

 


suurte akendega suur ruum laudade ja toolidega

Sõle raamatukogu (Sõle 47b) koolitusklass

Koolitusklass (25 m2)  mahutab kuni 30 (teatristiil) või 18 (lauad) inimest.

Koolitusklassis on WiFi leviala. Võimalik kasutada 75 tollist Neo QLED Samsung televiisorit uudiste ja päevakajaliste saadete vaatamiseks ja arvutipildi suurel ekraanil kuvamiseks.

 


lauad ja toolid

Sääse raamatukogu (Sõpruse pst 186) koolitusklass

Koolitusklass (20 m2) mahutab kuni 18 (teatristiil) või 12 (lauad) inimest. Toolidele lisaks on võimalik kasutada 16 tumbat (lastele). Koolitusklassi üks sein on kasutatav tahvlina. Koolitusklassis on WiFi leviala.

Vajadusel on võimalik kasutada dataprojektorit ja sülearvutit.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.