Teavikute tellimine pakiautomaati

Tallinna Keskraamatukogu täiskasvanud lugejatel on võimalik laenata teavikuid (raamatuid, CDsid, DVDsid jne), tellides need DPD pakiautomaati. Teenuse eest tasub tellija, paki saatmise hind on 4,50 eurot.

Palume mõistvat suhtumist sellesse, et alaealised saavad kasutada teenust täiskasvanu vahendusel. Kuna tegu on tasulise teenusega, mis võib tuua kaasa suuremaid rahalisi kohustusi, kui pakki välja ei võeta, palume tellimus esitada lapsevanemal.

Tellida saab kõigi Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondade ja haruraamatukogude teavikuid, mille staatus e-kataloogis ESTER on KOHAL või VARUKOGUS. Tellimus tuleb esitada ühele kindlale teenindusosakonnale või haruraamatukogule – raamatukogu ei saa tellimust koostada erinevate teenindusosakondade või haruraamatukogude teavikutest.

1. Teenust pakuvad Tallinna Keskraamatukogu haruraamatukogud ja teenindusosakonnad.
2. Teenust saavad kasutada Tallinna Keskraamatukogu täiskasvanud lugejad. Vt veebis lugejaks registreerimine.
3. Teenus on lugejale tasuline. Paki saatmise hind on 4,50 eurot.
4. Ühe tellimuse ehk raamatupaki suurus on kuni 5 raamatut.
5. Kui lugeja ei võta raamatupakki pakiautomaadist välja DPD hoiutähtaja (7 päeva) jooksul, siis pakk tagastatakse raamatukogule ning lugejal tuleb tasuda raamatukogule arve alusel paki tagastamisega tekitatud kulu 4 eurot.
6. Lugejale, kellel on raamatukogu vastu täitmata kohustusi, uusi teavikuid ei laenutata.

Kõik teenuse tingimused

TELLIMISVORM

 

Kuidas tellimus Sinuni jõuab?

Kui tellimus saabub raamatukokku, saadame Sulle e-posti teel selle kättesaamise kinnituse ja pangalingi teenuse eest tasumiseks. Kui tasu teenuse eest on laekunud, laenutame tellitud teaviku(d) Sinu nimele ja paneme raamatupaki teele. DPD saadab Sulle teavituse SMSi ja/või e-posti teel, kui pakk on saabunud pakiautomaati.

 

Kuidas tagastada?

Teavik(ud) võib tagastada lähimasse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakonda või haruraamatukokku. Kui raamatukogu on suletud, saad laenatud raamatud ja ajakirjad tagastada ka läbi tagastusluugi. Palume teavik(ud) tagastada kindlasti tagastamistähtaja jooksul – nii väldid tasu viivitatud aja eest.

Tagastamine DPD pakiautomaadi kaudu

  • Paki tagastamine pakiautomaadist pakiautomaati on lugeja kulul, hind vastavalt valitud kapi suurusele.
  • Pakenda raamatud raamatuümbrisesse või mullikilega ümbrikusse, et need oleksid transpordis kaitstud.
  • Vali endale sobiv DPD pakiautomaat (v.a pakirobotid) ja täida pakiautomaadis või eelnevalt iseteeninduskeskkonnas saadetise andmed ning tasu saatekulu. Pakisilti saab printida ka pakiautomaadis.
  • Vali paki saajaks Tallinna Keskraamatukogu, märgi kontakttelefoni numbriks 56675384 ja pakiautomaadiks Tallinna Lasnamäe Prisma pakiautomaat.
  • Kleebi pakile pakisilt ning skaneeri pakiautomaadis selle kood. Aseta pakk kappi.
  • Raamatud tagastatakse lugeja nimelt hiljemalt nädala jooksul pärast Tallinna Lasnamäe Prisma pakiautomaati jõudmist.
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.