Mis uudist, raamatukogu? Novembris kohtume…

“Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Kohtumistesarja novembrikuu külalised on:

2.novembril kell 11.00 külastab võõrkeelse kirjanduse osakonda (Liivalaia 40) armastatud lastekirjanik Anti Saar. Tuntud Pärdi-lugude autorilt on ilmunud nii proosa- kui ka luuleraamatuid. Tema jututeemad juba otsa ei lõppe. Registreerimine ja lisainfo: 683 0960 või vo@nulltln.lib.ee.

9. novembril kell 10.00 tuleb Laagna raamatukogule (Võru 11) külla lastekirjanik Kätlin Vainola. Lisaks raamatu-uudistele tutvutakse ka värskete ajakirjanumbritega. Registreerimine ja lisainfo: 635 0020 või laagna@nulltln.lib.ee.

10. novembril kell 13.20 tuleb Torupilli raamatukogule (Gonsiori 36) külla kirjanik Hugo Vaher. “Vääna jäljeküttide” sarja autor tutvustab oma tööd. Registreerimine ja lisainfo: 600 9113 või torupilli@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.