Raamatukogu VI Kirjandustänava festivalil

Map Unavailable

10.09.2022

12:00 - 17:00

Kuues Kirjandustänava festival toimub Kadriorus Koidula tänaval 10. septembril 2022.
Üheks päevaks tulevad tänavale kokku kirjandusega otseselt või kaudselt tegelevad organisatsioonid, kellega koosloomes sünnib rikkalik kultuuriprogramm.

Tallinna Keskraamatukogu kava:

12.00-17.00 Raamatutäika (Tallinna Keskraamatukogu telk)

Müüme mõistliku hinnaga põnevaid teoseid nii lastele kui täiskasvanutele.

12.00-13.00 Robootika töötuba ja näomaalingud (Tallinna Keskraamatukogu telk)

Programmeerime LEGO-roboteid. Muudame soovijad näomaalingute abil raamatutegelasteks.

12.00-13.00 Koomiksite töötuba (Kadrioru raamatukogus).

Esineb Liisi Grünberg. Töötoas on olemas istumiskohad ja käepärased vahendid koomiksite joonistamiseks. Koomiksikirjanduse väljapanek.

13.00-14.00 LARP: Harry Potter (algusega Kadrioru raamatukogust)

Seikleme Kadriorus Harry Potteri raamatutest tuttavate tegelaste seltsis.

14.00-15.00 Märkmiku voltimine (Tallinna Keskraamatukogu telk).

Väikeseid märkmikke-raamatuid saab voltida mitut moodi. Igaühel oma käekiri: võib teha lihtsa, aga võib ka meisterdada uhked värvilised kaaned ja nöörkinnituse.

15.00-16.00 Meisterdame TIK-TAK tüüpi trummi (Tallinna Keskraamatukogu telk).

Isetehtud trummiga on tore festivalil muusikarütmile kaasa lüües tuju rõõmsana hoida.

Terve päeva jooksul saab külastada raamatukogubussi Katarina Jee.

Üritused samas asukohas