Raamatuesitluse korraldamine

Korralda raamatuesitlus Tallinna Keskraamatukogus

Tallinna Keskraamatukogu pakub raamatuesitluse korraldamise võimalust teose autoritele, koostajatele ja tõlkijatele. Oodatud on kõik autorid, kes soovivad oma uut teost raamatukogu lugejatele tutvustada. See on tasuta!

Elina ja Joonas Sildre koos raamatuga "Kuukassi koerused kosmoses" Joonas Sildre kirjutab autogrammi raamatusse

Tingimused:

♦ Raamatuesitlus peab olema tasuta kõigile Tallinna keskraamatukogu lugejatele. Soovi korral võib raamatukogu ruume rentida ka tasulise ürituse korraldamiseks, tutvu hinnakirjaga.

♦ Esitluse kuupäev ja kellaaeg tuleb eelnevalt raamatukoguga kokku leppida.

♦ Raamatukogu esitlustehnika kasutamine (dataprojektor, ekraan, kõlarid, sülearvuti, mikrofoni) kasutamine on tasuline, vt hinnakiri.

♦ Raamatuesitluse reklaami kujundamine raamatukogu kunstniku poolt ja raamatukogus välja printimine on tasulised, vt hinnakiri.

♦ Üritusel pildistamine ja filmimine peab vastama Tallinna Keskraamatukogu tingimustele.

♦ Raamatukogu jätab endale õiguse valida, milliseid esitlusi oma ruumidesse lubada.


 

Tallinna südalinnas asuvas keskraamatukogus saab esitlust läbi viia suures saalis (Estonia pst 8)

peamaja suur saal peamaja suur saal

Näitusesaali kõrval esimesel korrusel asuvat suurt saali kasutatakse ürituste, kontsertide, filmiõhtute ja koolituste läbiviimiseks. Saalis saab nautida Märt Bormeistri maali “Vaade Toompealt” ja Tallinna Kunstikogusse kuuluvaid Andres Tali digitaaltrükis graafilisi lehti sarjast “Romeo ja Julia.” Saalis on ka klaver, mida võib ürituse läbiviimisel kasutada.

Saali saab kasutada raamatukogu lahtiolekuaegadel:
E-R 10.00-20.00, L 10.00-17.00

Suur saal (75 m2) asub esimesel korrusel. Olenevalt mööbli paigutusest mahutab 65 inimest (teatristiilis) või 25 inimest (U-kujuliste laudadega).

Kontakt ja lisainfo:
Tallinna Keskraamatukogu arendusjuht Mari Sieberk
telefon 683 0907
Mari.Sieberk@nulltln.lib.ee

Kesklinnas saab raamatuesitlust läbi viia ka võõrkeelse kirjanduse osakonnas (Liivalaia 40), kus on selle jaoks võimalik kasutada kolme erinevat ruumi – ürituste saali, Loovuse tuba ja väiksemateks esitlusteks rühmatööruumi.ümmargused lauad ja plastikust toolid

Ürituste saal (85 m2) on eraldi sissepääsuga ruum, kus korraldatakse üritusi, kontserte, filmiõhtuid, koosolekuid ja koolitusi. Saali seinu ilmestab Tallinna Keskraamatukogu lugejate poolt tehtud muusikateemaliste fotode näitus. Saalis on kasutamiseks olemas erinevat tüüpi mööbel ja tehnika. Olenevalt mööbli kasutamisest ja paigutamisest mahub ruumi 25 (ümmarguste laudade äärde istuma), 50 (teatristiilis) või 100 (seisukohad) inimest. Saali juurde kuulub ka eraldi tualettruum.

Saali saab kasutada raamatukogu lahtiolekuaegadel (v.a erandkorras tehtud kokkulepped):
E-R 10.00-19.00, L 10.00-17.00


Loovuse tuba lauad, toolid, pabertahvel(41,2 m2) asub meie raamatukogu fuajeest vasakul. Tegemist on ruumiga, kus korraldatakse üritusi, nukuetendusi, koosolekuid ja koolitusi. Saalis on kasutamiseks 25 kokkupandavat klapptooli ja 4 kokkupandavat lauda. Teatristiilis paigutuse korral mahutab ruum maksimaalselt 25 inimest. Olemas ka võimalus kasutada dataprojektorit ja muud tehnikat.

Tuba saab kasutada raamatukogu lahtiolekuaegadel:
E-R 10.00-19.00, L 10.00-17.00


lauad, pabertahvel, tavaline tahvel, valamuga kööginurgakeRühmatööruum (30 m2) asub meie lasteosakonna kõrval. Tegemist on klaasseinaga eraldatud toaga, kus korraldatakse väiksemaid üritusi, koolitusi ja koosolekuid. Ruumis on kasutamiseks seinale kinnitatud tahvel, lauad, toolid ja kraanikauss. Olenevalt mööbli paigutusest mahutab ruum 12 (klassiruumi-stiilis paigutus) kuni 20 (teatristiil) inimest.

Ruumi saab kasutada raamatukogu lahtiolekuaegadel:
E-R 10.00-19.00, L 10.00-17.00

 

Kontakt ja lisainfo:
võõrkeelse kirjanduse osakonna juhataja Jaanika Tappo
telefon 683 0961
jaanika.tappo@nulltln.lib.ee

võõrkeelse kirjanduse osakonna pearaamatukoguhoidja Nadezhda Geryak (venekeelsed esitlused)
telefon 683 0961
Nadezhda.Geryak@nulltln.lib.ee

 

This site is registered on wpml.org as a development site.