Raamatuesitluse korraldamine

Elina ja Joonas Sildre koos raamatuga "Kuukassi koerused kosmoses" Joonas Sildre kirjutab autogrammi raamatusse

Tallinna Keskraamatukogu pakub raamatuesitluse korraldamise võimalust teose autoritele, koostajatele ja tõlkijatele. Oodatud on kõik autorid, kes soovivad oma uut teost  raamatukogu lugejatele tutvustada. See on tasuta!

Raamatuesitluse korraldamiseks:

  • Raamatuesitlus peab olema tasuta kõigile Tallinna Keskraamatukogu külastajatele. Soovi korral võib raamatukogu ruume üürida ka kutsutud külalistega ja/ või tasulise raamatuesitluse korraldamiseks, tutvu hinnakirjaga.
  • Esitluse kuupäev, kellaaeg, ruumi paigutus, inventari ja tehniliste vahendite vajadus tuleb eelnevalt raamatukoguga kokku leppida.
  • Raamatukogu ei prindi raamatuesitluse reklaami, raamatukogus on tasulise printimise võimalus, vt hinnakirja.
  • Üritusel pildistamine ja filmimine peab vastama Tallinna Keskraamatukogu tingimustele.
  • Raamatukogu jätab endale õiguse valida, milliseid esitlusi oma ruumidesse lubada, lähtudes taotleja soovidest ning raamatukogu võimalustest.
  • Kehtivad üüripinna kasutamise tingimused.

 

Kontakt ja lisainfo:
Tallinna Keskraamatukogu kommunikatsioonispetsialist
kommunikatsioon@nulltln.lib.ee
telefon 683 0907


Ruumid esitluste korraldamiseks:

Estonia pst 8suur saal koos toolidega

Tallinna südalinnas asuvas keskraamatukogus saab esitlust läbi viia suures saalis (Estonia pst 8).

Esimesel korrusel asuvat suurt saali kasutatakse ürituste, kontsertide, filmiõhtute ja koolituste läbiviimiseks. Saalis saab nautida Märt Bormeistri maali “Vaade Toompealt” ja Tallinna Kunstikogusse kuuluvaid Andres Tali digitaaltrükis graafilisi lehti sarjast “Romeo ja Julia.” Saalis on ka klaver, mida võib ürituse läbiviimisel kasutada.

Suur saal (75 m2) asub esimesel korrusel. Olenevalt mööbli paigutusest mahutab 65 inimest (teatristiilis) või 25 inimest (U-kujuliste laudadega).suur saal koos toolide ja ekraaniga

Saali saab kasutada raamatukogu lahtiolekuaegadel.

Ruumi pääseb sisse 15 minutit enne kokkulepitud aja algust. Ruum tuleb vabastada kokkulepitud ajal, keelatud on jääda ruumi peale raamatukogu sulgemist.

Kontakt ja lisainfo:
Tallinna Keskraamatukogu kommunikatsioonispetsialist
kommunikatsioon@nulltln.lib.ee
telefon 683 0907


Liivalaia 40

Kesklinnas saab raamatuesitlust läbi viia ka võõrkeelse kirjanduse osakonnas (Liivalaia 40), kus on selle jaoks võimalik kasutada kolme erinevat ruumi – ürituste saali, Loovuse tuba ja väiksemateks esitlusteks rühmatööruumi.

  • toolid ja lauadÜrituste saal (85 m2) on eraldi sissepääsuga ruum, kus korraldatakse üritusi, kontserte, filmiõhtuid, koosolekuid ja koolitusi. Saali seinu ilmestab Tallinna Keskraamatukogu lugejate poolt tehtud muusikateemaliste fotode näitus. Saalis on kasutamiseks olemas erinevat tüüpi mööbel ja tehnilised vahendid. Olenevalt mööbli kasutamisest ja paigutamisest mahub ruumi 25 (ümmarguste laudade äärde istuma), 50 (teatristiilis) või 100 (seisukohad) inimest. Saali juurde kuulub ka eraldi tualettruum.

 

  • lauad, toolid, pabertahvelLoovuse tuba (41,2 m2) asub meie raamatukogu fuajeest vasakul. Tegemist on ruumiga, kus korraldatakse üritusi, nukuetendusi, koosolekuid ja koolitusi. Saalis on kasutamiseks 25 kokkupandavat klapptooli ja 6 lauda. Teatristiilis paigutuse korral mahutab ruum maksimaalselt 25 inimest. Olemas ka võimalus kasutada dataprojektorit ja muud tehnikat.

 

  • Rühmatööruum (30 m2) asub meie lasteosakonna kõrval. Tegemist on klaasseinaga eraldatud toaga, lauad ja valge tahvelkus korraldatakse väiksemaid üritusi, koolitusi ja koosolekuid. Ruumis on kasutamiseks seinale kinnitatud tahvel, 4 kokkupandavat lauda, toolid ja kraanikauss. Olenevalt mööbli paigutusest mahutab ruum 12 (klassiruumi-stiilis paigutus) kuni 20 (teatristiil) inimest.

 

Liivalai 40 ruume saab kasutada raamatukogu lahtiolekuaegadel.

Ruumidesse pääseb sisse 15 minutit enne kokkulepitud aja algust. Ruum tuleb vabastada kokkulepitud ajal, keelatud on jääda ruumi peale raamatukogu sulgemist.

Kontakt ja lisainfo:
võõrkeelse kirjanduse osakonna juhataja Jaanika Tappo
telefon 683 0961
jaanika.tappo@nulltln.lib.ee

 

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.