Kalamaja raamatukogu Vana-Kalamaja tänavafestivalil!

tänavafestivali plakatRekonstrueeritud Vana-Kalamaja tänav avatakse kolmepäevase festivaliga 1.-3. septembril. Kavas on muusikalised etteasted, mängud, teatrietendused, kirbukas, ekskursioonid ja treeningud. Vana-Kalamaja tänavafestivalil osaleb 2. septembril ka Kalamaja raamatukogu.

• Kell 11 toimub raamatukogus põnnihommik. Oodatud on kõik 2–5aastased lapsed koos vanematega. Vaadatakse ja loetakse põnniraamatuid ning mängitakse, joonistatakse või proovitakse kätt meisterdamises.
    Põnnihommik on eelregistreerimisega e-posti aadressil kalamaja@nulltln.lib.ee.
  • Kell 13 algab põnev mäng – mõrvamüsteerium “Kes on süüdi?”. Mõrvamüsteeriumil lahendatakse meeskondlikult mõistatusi mõrvari leidmiseks. Osalejaid oodatakse alates 10. eluaastast. Meeskonna suurus ei ole piiratud, osaleda võib nii pere kui sõpradega. Meeskond on vaja eelregistreerida e-posti aadressil kalamaja@nulltln.lib.ee.
  • Päeva jooksul saavad lapsed lahendada liikluse-teemalisi mõistatusi.
  • Toimub raamatumüük.

Olete lahkelt oodatud!