Kirjanik raamatukogus: külas Romet Vaino

Teisipäeval, 14. novembril kell 18 on Tallinna Keskraamatukogus külas kirjanik Romet Vaino, kes räägib lähemalt enda loomest, loodusest ning inimeseks olemise võludest ja valudest.

Matkajuhi ja fotograafina tuntud Romet Vaino on kujunenud paljude poolt armastatud kirjanikuks. Tema esimene, 2020. aastal ilmunud raamat “Peegel karu silmades” koondab Vaino mõtisklused ajakirjas Edasi. Tänavu ilmunud “Rabatud” rabab enda ausa sisekaemusega eestlastele kõige pühamas keskkonnas – ürgse looduse keskel, rabades ja metsades.

Vaino puudutab oma loomega tänase päeva hingeteemasid nagu keskkonnakaitse ja vaimse tervise hoid. Muuhulgas on tema loomingut soovitanud portaal Peaasi.ee. Võib aimata, et tema edu võtmeks on võime luua kirjandust selle sõna kõige kaasaegsemas mõttes – sidudes kirjaliku, visuaalse ja ühiskondlikult olulise sõnumiga sisu.

Osalemine on tasuta!

Lisainfo eo@nulltln.lib.ee või 683 0920.

Üritus toimub Tallinna Keskraamatukogu projekti “Kirjanik raamatukogus” raames. Kohtumist toetab Eesti Kultuurkapital.

3.11.2023