Raamatuga kevadesse vaheüritusel on külas Marju Kõivupuu

plakatKolmapäeval, 12. jaanuaril kell 18 toimub veebikeskkonnas Zoom lugemisprogrammi „Raamatuga kevadesse“ 10. hooaja vaheüritus, külas on Marju Kõivupuu.

Marju Kõivupuu on hinnatud folklorist, kultuuriloolane ja kirjanik, kelle teosed käsitlevad pühapaiku, tähtpäevi, rahvameditsiini, loomi folklooris ja palju muud olulist meie esivanemate pärandist.

Lugemisprogrammi „Raamatuga kevadesse“ tänavusest teemast „Lugemise kunst“ tulenevalt räägib Marju Kõivupuu aimekirjandusest ning sellest, kuidas tõejärgsel ajastul, mil igaüks võib oma maailmavaadete põhjal raamatuid kirjutada, ära tunda tõenduspõhist ja head aimeraamatut.

Üritusel teeme ka vahekokkuvõtteid programmi kohta ning ühtlasi avame ka raamatukogude aasta.

Üritusele registreerimine e-posti aadressil raamatugakevadesse@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0920.

Osalemine on tasuta. Tehnilise abi saamiseks palume pöörduda meie raamatukoguhoidjate poole telefonil 683 0917 või e-postiaadressil ls@nulltln.lib.ee

Kohtumise läbiviimist toetab Eesti Kultuurkapital.

Üritusest toimub ka otseülekanne Raamatuga kevadesse Facebooki lehel.

Liitu meiega Zoomis: https://us06web.zoom.us/j/84810922190

04.01.2022