Rahvusvahelist luulepäeva tähistame veebiüritusega “Luule lainel”

luuletajaRahvusvahelise luulepäeva tähistamiseks toimub esmaspäeval, 21. märtsil kl 18.00 virtuaalkeskkonnas Zoom üritus “Luule lainel”. Külas on luuletajad Jürgen Rooste ja Kalev Vapper. Üritusel loeme luuletusi, kuulame kitarrimuusikat ja arutleme erinevatel loominguga seotud teemadel. Kuna käimas on raamatukogude aasta, siis räägime loomulikult ka raamatukogudest. Vestlust juhib luuletaja ja Pääsküla raamatukogu juhataja Aimur-Jaan Keskel. Ürituse teises pooles on vaba lava, kus luuletajad saavad ette kanda nii enda kui teiste autorite loomingut.

Jürgen Rooste on üks Eesti tuntumaid meesluuletajaid, kes on alates 1999. aastast avaldanud arvukalt luuleraamatuid. Lisaks on ta loonud laulusõnu Lenna Kuurmaale, Tanel Padarile ja erinevatele punkbändidele. Kalev Vapper on mitmekülgne loovisik, kes tegeleb fotograafia, muusika ja luulega. Ta on kirjutanud muusikat ja laulusõnu ning mänginud erinevates ansamblites.

Osalemine on tasuta. Liitu üritusega siin:

Üritust toetab Eesti Kultuurkapital.

02.03.2022