Retseptikorje ja toidukonkurss – „Minu lapsepõlve maitsed”

retseptikorje plakatKutsume osalema retseptikorjes Minu lapsepõlve maitsed”!

Milline oli Sinu lapsepõlve maitseelamus? Mida meeldis vanaema juures süüa või mis oli pearoog pidulaual?

Saada oma lapsepõlve lemmikretsept (soovi korral koos fotoga) laagna@nulltln.lib.ee või too Laagna raamatukokku hiljemalt 24.09.2022.  Kõigi osalejate vahel loosime välja raamatuid ja Tallinna Keskraamatukogu meeneid. Retseptidest avame 24. septembril Laagna raamatukogus näituse Minu lapsepõlve maitsed.”

Tahaksid oma lemmikretsepti järgi tehtud toitu ka teistele maitsta anda? Too see 24. septembril Laagna raamatukogu juures toimuvale perepäevale, kus kõik huvilised saavad osaleda toidukonkursil. Toite degusteerib ja hindab perepäeva publik ning kõige maitsvamaks hinnatud toidu tegijad saavad auhinnaks Piletilevi kinkekaardid. Kõiki toidutoojaid ootab magus üllatus! Anna soovist toidukonkursil osaleda teada laagna@nulltln.lib.ee või tel 635 0020.

24. september toidukonkursi kava:

10-11 toitude vastuvõtt, väljapanek
11-14 toitude degusteerimine, publiku lemmiku valik