Sülearvutiga saab senisest mugavamalt töötada

Tallinna Keskraamatukogu lugejad saavad raamatukogus isikliku sülearvutiga töötamiseks laenata juurde suure kuvari, klaviatuuri ja hiire. 

arutimonitorUute kuvarite kõrgus ja kalle on reguleeritav, ekraani saab liigutada vasakule-paremale. Samuti on võimalik ekraani keerata püstisesse asendisse, et pikkade tekstide kirjutamine ja lugemine oleks mugavam. Suurel ekraanil saab hoida korraga rohkem teavet, mis teeb info haaramise lihtsamaks. See vähendab pingeid silmades, õlgades ja seljas ning võimaldab vajaliku töö ära teha väiksema ajakuluga.

Tallinna Keskraamatukogu haridustegevuse peaspetsialist Liisi Nokkur räägib: „Uus teenus muudab raamatukogus õppimise ja töötamise mugavaks ja efektiivseks.”

Suured kuvarid ning sülearvuti ühendamiseks ja kasutamiseks vajalikud lisaseadmed (videoühenduskaabel, hiir, klaviatuur, adapter) on kõigis Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes. Raamatukogu YouTube’ist leiab suure kuvari kasutamise videojuhendi.

Raamatukogude asukohad ja lahtiolekuajad leiab aadessilt https://eeltoodang.keskraamatukogu.ee/. Kõik raamatukogud pakuvad ka laias valikus tasuta koolitusi https://eeltoodang.keskraamatukogu.ee/koolitused/ ja andmebaaside https://eeltoodang.keskraamatukogu.ee/infoteenindus/e-ressursid/ kasutamise võimalust.

04.02.2022

This site is registered on wpml.org as a development site.