Kollektsionääride klubi

Võõrkeelse kirjanduse osakonnas (Liivalaia 40)kollaažpilt: raamatut lugev naine, klappidest muusikat kuulav noor neiu, videomängu konsool, retro videoprojektor filmilintidega

Iga kuu kolmandal kolmapäeval toimuvad võõrkeelse kirjanduse osakonnas kollektsionääride klubi loengud. Loengud toimuvad kell 17.00-18.30 osakonna ürituste saalis (eraldi sissepääsuga, õige trepikoda asub raamatukogu peauksest 10-15 meetrit Juhkentali tänava poole). Huvilised pääsevad ruumi alates kell 16.

Osalemine on kõigile tasuta!

NB! Kohad on piiratud. Eelregistreerimine on kohustuslik!

Lisainfo ja registreerimine: Mati Senkel, tel 5057 452


Korea kultuuri klubi

Eestikeelse kirjanduse osakonnas (Estonia pst 8)

Klubisse on oodatud korea kultuuri huvilised õpilased, noored ja täiskasvanud igas vanuses. Tulge ja saage osa mitmetest põnevatest käed-külge tegevustest. Lisainfo: ls@nulltln.lib.ee või telefonil 6830917.

Korea kultuuri klubi alustab 22. septembril. Jooksev info sündmuste kalendris. Liitu klubiga meiliaadressil tuuli.reinsoo@nulltln.lib.ee 


Malering

Kännukuke raamatukogus (E. Vilde tee 72)

Täiskasvanutele jagab maleteadmisi Tatjana Fomina, rahvusvaheline naiste suurmeister males. Ootame kohale nii algajaid huvilisi kui ka male algõppe läbinud mängijaid.

Maleringi tegevus toimub nii eesti kui vene keeles.

Täiskasvanute malering koguneb igal kolmapäeval kell 18–20. Osalemine tasuta!

Lisainfo ja registreerimine: kannukuke@nulltln.lib.ee, 683 0951.


Räägime graafilisest disainist

plakatEestikeelse kirjanduse osakonnas (Estonia pst 8)

Graafilise disainiga puutume igaüks iga päev kokku nii kodus, tööl, tänaval kui internetis. Tihti me isegi ei teadvusta endale, et see, mida me näeme, on graafiline disain. Seega räägimegi, mis asi on üldse graafiline disain, selle ajaloost ja peamistest komponentidest. Oodatud on kõik, keda teema huvitab. Tegemist on loeng-vestlusega. Iga kord on erinev teema. Toimub Tallinna Keskraamatukogu eestikeelse kirjanduse osakonna arvutiklassis (sissepääs küljeuksest, uudistesaali juures) kord kuus laupäeviti kell 11-12. Info ja registreerimine daire.lyys@nulltln.lib.ee telefon 683 0917.

Teemad:

23. september: Mis on graafiline disain? Graafilise disaini ajalugu. Ajastud ja peamised disainivoolud.
21. oktoober: Hea disaini 10 printsiipi. Disainimõtlemine. Disainiprotsess.
18. november: Nägemine ja visuaalne taju. Kompositsioon.
16. detsember: Graafilise disaini elemendid. Gestalt.

Jätkub 2024. aastal


Teatrialased kohtumised

Võõrkeelse kirjanduse osakonnas (Liivalaia 40)

Kord kuus toimuvad vene teatri töötajatega kohtumised, kus nad räägivad teatritööst ja oma tegemistest. Üritus on vene keeles.

Iga kuu esimesel kolmapäeval kell 17.30.

Lisainfo: vko@nulltln.lib.ee või 683 0961


Ökotuba

Ökotuba on keskkonnale pühendatud kokkusaamiskoht, mis süveneb keskkonnateemadesse nii töötubade, loengute, filmiõhtute, arutelude kui raamatututvustuste kaudu. Jooksev info ilmub sündmuste kalendris. Liitu Ökotoa meililistiga: tuuli.reinsoo@nulltln.lib.ee

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.