Tunnustused täiskasvanud õppija nädalal

Täiskasvanud õppija nädal (TÕN) on saanud traditsiooniliseks üle-eestiliseks täiskasvanuharidust populariseerivaks ja õppimisvõimalusi tutvustavaks ürituseks. ETKA Andras koordineerib koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga TÕNi algusaastatest saadik.

 

 • 22. oktoobril 2015 tunnustati Tallinna Raekojas Tallinna ja Harjumaa aasta õppijaid, koolitajaid ja teisi tublisid elukestvas õppes tegutsejaid. Aasta koolitaja 2015 on Tallinna Keskraamatukogu töötaja Kristiin Meos.
 • 12. oktoobril 2012. a tunnustati Täiskasvanud õppija nädala raames Tallinna raekojas Tallinna ja Harjumaa aasta õppijat, koolitajat, koolitussõbralikumat organisatsiooni ning koolitussõbralikumat omavalitsust.
  Tallinna aasta raamatukogutöötaja 2012 on Tallinna Keskraamatukogu töötaja Meriliis Kivila.
 • 8. oktoobril 2011. a tunnustati Täiskasvanud õppija nädala raames Tallinna raekojas Tallinna ja Harjumaa aasta õppijat, aasta koolitajat, aasta koolitussõbralikumat organisatsiooni ning aasta koolitussõbralikumat omavalitsust.
 • Tallinna aasta raamatukogutöötaja 2011 on Tallinna Keskraamatukogu töötaja Hele Tunnel.
 • 13. oktoobril 2010. a tunnustati Täiskasvanud Õppija Nädala raames Tallinna raekojas Tallinna ja Harjumaa aasta õppijaid, koolitajaid, koolitussõbralikumaid organisatsioone ning koolitussõbralikumat omavalitsust.
  Tallinna aasta raamatukogutöötaja 2010 on Tallinna Keskraamatukogu töötaja Reet Kukk.
 • 7. oktoobril 2009. a tunnustati TÕN-i raames Tallinna raekojas pealinna ja Harjumaa tublimaid täiskasvanud õppijaid ja nende koolitajaid.
  Tallinna aasta raamatukogutöötaja 2009 on Tallinna Keskraamatukogu töötajad Malle Järv ja Kaja Palmiste.
 • 15. oktoobril toimus Tallinna Raekojas 2008. aasta täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames pidulik vastuvõtt, kus tunnustati Tallinna ja Harjumaa tublimaid õppijaid ja koolitajaid, koolitussõbralikumaid organisatsioone ja omavalitsusi.
  Tallinna aasta raamatukogutöötaja 2008 on Tallinna Keskraamatukogu IT-juht Reet Oruste, kes on teined suure töö linna raamatukogude infotehnoloogia ja elektrooniliste teenuste arendamisel ning raamatukogu lugejate juhendamisel ja õpetamisel.
 • 17. oktoobril 2007. a tunnustati TÕN-i raames Saku mõisas pealinna ja Harjumaa tublimaid täiskasvanud õppijaid ja nende koolitajaid.
  Tallinna aasta raamatukogutöötaja 2007 on Tallinna Keskraamatukogu töötajad Anna Žurba ja Merike Poljakov.

 

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.