Kontaktivaba laenutus

Tegemist on kontaktivaba laenutusteenusega, mida soovitame kasutada siis, kui soovid laenata kindlat(id) teavikut(id), lühendada raamatukogus viibimise aega ja vähendada võimalikke kontakte. Teenuse kasutamiseks tuleb võtta raamatukoguga e-kirja, alloleva vormi või telefoni teel ühendust ning esitada teaviku(te) laenamise soov. Ettetellitud teavik(ud) saad kätte raamatukogust (raamatukogu lahtiolekuaegadel), kuid raamatukoguhoidja vahenduseta.
Kõigis raamatukogudes ja teenindusüksustes on võimalik teavikuid tagastada kontaktivabalt ja raamatukoguhoidja vahenduseta.

Tellida saab teavikuid, mille staatus e-kataloogis ESTER on KOHAL.

Tellimus palume esitada ühele kindlale teenindusosakonnale või haruraamatukogule. Raamatukogu ei saa tellimust koostada erinevate teenindusosakondade või haruraamatukogude teavikutest.

Tehnilistel põhjustel pole ajutiselt võimalik tellimusi veebivormi kaudu edastada. Palume võtta raamatukoguga ühendust telefoni või e-kirja teel (vt kontakt). E-kirjas märgi ära oma nimi, isikukood, soovitud teavikud (raamatud, CD-d, ajakirjad jmt) ning kuupäev ja kellaaeg, millal soovid tellimusele järgi tulla. Vabandage ebamugavuste pärast!

Raamatukogu tegeleb saabuvate tellimustega jooksvalt ning võtab tellimusele järeletuleku aja osas Sinuga ühendust

NB! Teavik(ud) võib tagastada lähimasse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakonda või haruraamatukokku. Kui raamatukogu on suletud, saad laenatud raamatud ja ajakirjad tagastada ka läbi tagastusluugi.

This site is registered on wpml.org as a development site.