Fotostuudio

Kännukuke raamatukogu (E. Vilde tee 72) loovuse tuba (25 m2) on võimalik kasutada fotostuudiona. Soovi korral on ruumis võimalik kasutada ka 4 lauda, 20 tooli ja tasuta WiFi-t.

Fotostuudio varustusse kuulub:

  • Stonewood taustastange Start valge taustakangaga
  • BIG Helios välgupäästikukomplekt Studio
  • Linkstar välgukomplekt LFK-250D Digital
  • Softbox ehk püsivalgusti komplekt
  • roheline taust
  • aksessuaarid

Lisaks pakume rohelisel taustal tehtud fotode töötlemise koolitust.

Fotostuudio ja selle varustuse kasutamine on tasuta. Ruumi on võimalik kasutada TR 11.00-19.50, L 10.00-16.50, juhul kui see ei ole juba kasutuses. Rühmaruumis ei ole lubatud läbi viia tasulisi koolitusi või üritusi või avalikke üritusi.

Lugeja peab enne fotostuudio kasutamist tutvuma kasutus- ja ohutusnõuetega. Fotostuudio kasutamiseks on vajalik isikliku fotokaamera olemasolu. Rohelisel taustal fotode tegemiseks sobib ka mobiiltelefon.

Loovuse toa kasutamiseks tuleb broneerida aeg kas Kännukuke raamatukogus, e-posti teel kannukuke@nulltln.lib.ee või helistades telefoninumbril 683 0951. Raamatukogul on õigus kasutaja hilinemise korral üle 10 minuti broneeritud aja algusest broneering tühistada.

ukse võti

Loovuse toa võtme saab raamatukoguhoidjalt raamatukogu I korrusel. Vajalik on esitada Tallinna Keskraamatukogu lugejakaart. Lugejakaardi esitamisega kinnitab kasutaja, et on teadlik rühmaruumi kasutaja vastutusest.

Pea sünnipäev vm pidu fotostuudios! Uuri lähemalt siit: Sünnipäev vm pidu raamatukogus.

This site is registered on wpml.org as a development site.